KONST / Litografier / Litografi 11863413
nr 1186 3413
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Litografi, Komposition, signerad och numrerad 36/70, bladets mått: 56x58
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:30:06
28/5 09:50:55
28/5 19:53:02
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou